Koncerty

 

06.04.2013

Skořenice

(s Taipany-20:00)

 

15.06.2013

Přívrat

(PresFest-21:00)

 

03.08.2013

Motonálet-Nikolčice

(my v 17:00 ... +Walda gang, Petr Bende, Gate Crasher, Doga, Škwor a další)

 

29.11.2013

Pardubice

(Žlutý pes + ABBand)

 

21.12.2013

Slavkov

(klub + Babosed)

 

 

STARŠÍ AKCE

CD150,-

 

 

DRAGON nové CD

Príma den

 

Dvanáct nových pecek na lisovaném CD !

 

Objednej

 

DVD99,-

 

 

DRAGON live DVD

Letem světem

 

Živý video záznam vystoupení 11.8.2007

 

Objednej

 

CD 99,-

 

 

DRAGON

Začnu krást

 

10 pecek pro tebe - stále v prodeji

 

Objednej

 

CD 99,-

 

 

DRAGON

Holky nevěrný

 

Ještě v prodeji

 

Objednej

 

CD 49,-

 

 

DRAGON

... bez vobalu

 

VYPRODÁNO

 

Objednej

 

CD 99,-

 

 

Chtěl bych bejt ve tvý kůži.

VYPRODÁNO

 

Objednej

 

C 149,-

 

 

Černá čepice s výšivkou DRAGON

 

V PRODEJI

 

Objednej

 

M 349,-

 

 

Mikina klůčičí i holčičí ve velikostech S,M,L,XL,XXL

V PRODEJI

 

Objednej

 

 

 

Nový ro(c)k je tu!

05.01.14

Áhoj figurkkkyyyyy ... hlásíme, že jsme jakš takš ve zdraví přežili vánoční a silvestrovské bujarosti a vtrhli jsme do novýho ro(c)ku. A hned s novou písní na rtu! Novinku už pilně zkoušíme, fackujeme při tom Jirku za jeho folkový kytarový návyky, a těšíme se, až ji do vás někde těma vašima ušima naživo nasypeme!!!

 

Letos naposled

20.12.13

tak zítra vyrážíme na letošní poslední akci ... společně s Babosedama vystoupíme v klubu ve Slavkově u Brna. Konečně jedeme na jih za sluncem a teplem. Těšíme se na vás, figurkyyy :-)

 

Fpátek fpardubicích Figurkyyy :-)

24.11.13

pilně zkoušíme s novým bubeníkem Standou, tak jsme se rozhodli prolomit ten letošní vystupovací absťák ... zahrajeme 29.11.2013 v Pardubicích v klubu Žlutý Pes ... jako host legendy jménem Aleš Brichta .... téšíme se na vás:-)

 

Fsobotu Fpět FNikolčicích Figurkyyy :-)

08.07.13

Premiéra naší kapelky s novým bubeníkem Standou proběhne na jednom z největších motosrazů v republice - MOTONÁLETu v Nikolčicích kousek od Brna. Vystoupíme v sobotu 3. srpna 2013 v pět hodin. Hlavním tahákem večera jsou Walda Gang, ale hraje mnoho dalších ... googlujte zde: http://www.motonaletnikolcice.cz/program.html .... těšíme se na vás figurkyyy :-)

 

Svět to neviděl ... von ho sežral :-)

08.07.13

No nekecám figurkyyyy! Náš basák BIRK občas jezdí na akce fakt hodně hladovej. No a posledně na PresFestu v Přívratě řekl bubeníkovi Radimovi, že jestli se na něj bude ještě chvíli takhle usmívat, dá si ho k večeři. .... Jak to dopadlo? ... No museli jsme sehnat novýho bubeníka :-).

klik :-)

 

Koncerty 2013

08.06.13

Po úspěšným konceríku ve Skořápkách (Skořenice u Chocně) si střihneme koncert na festivalu PresFest v Přívratu. Startujeme chvíli před devátou. Před námi českotřebovská hvězda NIL (dlouho jsem je neviděl a vždycky stálo za to si na ně počkat, takže se těším i tentokrát). Po nás myslím Fernet Šok zakončí festival - do raního kuropění :-).

 

Koncerty 2012

12.07.12

Pokud nás chcete vidět a slyšet naživo, je několik příležitostí. Snad budou všechna kolena vyléčena ... už toho bylo doufám pro letošek dost - ve špitálech se Radim s Birkem docela pravidelně střídali :-)

 

Pf 2012

30.12.11

Poslední rok novodobé lidské histórie je tady figurky! Bojíte se konce světa? Bojíte se, že se za rok najednou objeví titulky, v sále se rozsvítí a diváci nám začnou tleskat? To by byl přece skvělej závěr naší lidský show ne? ... Na druhé straně vždycky platilo, že aktuální rok je v lidské historii vždy tím posledním ... než zas příjde ten další poslední :-) ... tak na ten poslední rok!!!

 

V Lužci n/C 26.12. nevystoupíme

22.12.11

Je to bohužel tak ... ze zdravotních důvodů :-(. Tentokrát je důvodem opět koleno, ale pro změnu Radimovo. Doufáme, že nebude muset pod kudlu a bude brzy OK :-). Přejeme vám všem pohodový vánoce a zdravý kolena do roku 2012!

 

Koldín

7.11.11

klik :-)

19. listopadu se na vás těšíme ve známé krčmě "KOLOMAZNA" v Koldíně ... doufám, že se k vám doneslo, že tam vždycky od půlnoci straší a hodní duchové tam žerou muzikanty! Došlo nám to až pozdě ... už je nám jasný, proč chtěli Taipani hrát první a hned po vystoupení si zmizí údajně na další akci :-).

 

Změna v akcích

21.09.11

Na vinobraní v České Třebové letos bohužel nemůžeme vystoupit, protože máme bubeníka v zahraničí. Letí letadlem, tak doufáme, že nezatáhne při startu ruční brzdu :-)

 

Rock na valníku

17.08.11

Na valníku hrajeme v pátek 26.srpna ve tři odpoledne. Těšíme se na vás, figurky :-)

 

SUN FEST 16:30

29.07.11

Na SunFestu v Žatčanech u Brna vystoupíme v 16:30. Hlavní hvězda večera pak slovenští NoName :-)

 

Máme rádi MOSTY!

24.03.11

Na mostě u Mostu jsme cestou na báječnou akcičku v mosteckém Rockbaru přišli o dvě kola na našem dopravním prostředku. Naštěstí se i v sobotu pozdě večer našel v Mostě skvělej opravář a dal nás dokupy. To ale netušil, že cestou z Mostu na prvním mostu zničíme druhá dvě kola ... nebo to možná právě tušil, proto si vypnul telefon a nedalo se mu po druhé hodině ráno dovolat :-). Od neznámých kamarádů z Mostu jsme si půjčili kladivo a srovnali oba disky aspoň tak, abychom při dofukování kol co 50 km dojeli domů. ... Pokud plánujete rodinný výlet autem, doporučujeme Most! Dobrodružství zaručeno!!!

 

2011 !

25.12.10

Tak je to tady zas! Letopočet našeho patrně moudře vymyšleného kalendáře se zase posune o jeden kousek dopředu. Přejeme vám dobré vykročení a hodně sil.

Pro naši bandu bude tohle vykročení přelomové. Chystáme pro vás několik docela zásadních změn figurky :-). Celé to začalo navázáním spolupráce s agenturou Racinmusic kamaráda Ivana Racina. V Ivanově stáji chceme obsadit pozici týmové dvojky, hned za čerstvě obnovenou Brněnskou legendou Titanic. Prvními změnami budou nové stránky, které pro vás chystáme na nové doméně www.dragonrock.cz . Zatím jsou ve výstavbě, mějte strpení.

Další změny poznáte na koncertech. Směr kapely se bude pod vlivem Ivanových námětů taky trochu posouvat ... kam ??? ... nechte se překvapit :-)

 

Poslední akce ro(c)ku !

05.12.10

Pro velký úspěch se i letos opakuje akce v XL klubu Lanškroun (pro pamětníky jde o kultůrák v Lanči :-). Tentokrát bude ještě přepestřejší program než loni ... omrkněte plakát níže. Nás očekávejte v plně nabité, instantní trojce :-).

Trojka jak cyp !

27.11.10

Vody tečou z kopce dolů a Stázina se nakonec stejně dostane Kubovi ... pardon, už zas mě berou starý pohádky ... a Dragoni už zase hrajou ve třech ... chce se mi napsat od plic že to bude kurva nářez, ale nechci bejt kurva sprostej tak kurva mlčím :-) ... sorry za spam ... admin

 

Napsali o nás :-)

27.09.10

... by se mi fakt líbilo, kdybych nemusel všechno psát sám ... děkujéééém redaktorce Novinek.cz Kláře !!! článek čtěte tady . ... no, trocha té kritiky by nám taky neškodila :-)

 

Report :-)

12.08.10

Dávno jsme si řekli, že reporty z akcí psát nebudem ... to necháme zábavoffkám :-). Poslední dvě akce by si to ale zasloužily, tak výjimka třeba potvrdí pravidlo. Letošní Rychnovské rockování se neslo na vlně "velké hvězdy" a legendy českého bigbítu Aleše Brichty. Protože tady Aleš moc nehrál, očekávali jsme dobrý zájem publika a samozřejmě pěknou show. Skutečnost byla dost za očekáváním. Před ABBAndem vystoupili DYMYTRY a jejich masomlejn byl nakonec vrcholem celého festivalu! Osobně na týpky v maskách vetřelců neletim, ale kapela šlapala jak prase a jevištní podání bylo parádní ... poklona pánové. ABBAndí show nebyla špatná, odehráno bylo taky a Klauda za bicíma se po Maierovi taky rozhodně neztratil. Reakce publika ale dávala od začátku tušit, že Aleš Brichta není na tomhle jevišti jedničkou. Po několika prvních písních část lidí dokonce odešla ... to jsme teda nečekali. Celková reakce publika byla i na Alešovy známé hity mnohem slabší, než na Dymytry. My jsme nastupovali ve dvě hodiny ráno (!!!) a počítali jsme se zkráceným setem pro pár věrných ... i toto očekávání se nenaplnilo, tentokrát v opačném smyslu. Nevím, kde se tam najednou vzalo tolik pařících, zpívajících, skandujících, křičících ... VÁS :-) ... úžasný a děkujeme figurkyyy !!! Nakonec jsme byli druhým vrcholem festivalu ... díky vám !

Zámek-fest v Tatenicích byl předem velkou neznámou. Druhý ročník "všehochuťové" akce, když první ročník totálně propršel ... nikdo jsme netušili, do čeho jdeme :-) Odpoledne hrál Jirka Hurych - písničkář a už tehdy byly reakce početného publika hodně vřelé. Odpoledne patřilo šermířům, folku a country, večer pak bigbítu. Přestože se hrálo na návěsu v trochu polních podmínkách, bylo to parádní vystoupení a my jsme si ho báječně užili. Kupa posluchačů, báječní pořadatelé i lidé u zvuku, jídlo pídlo ... zkrátka velice příjemná akce ... děkujeme Láďovi Štěrbovi za pozvání. Nakonec musím pochválit i "zakončující" Kabát revival z Uherského Hradiště. V republice je překabátěno a mnozí těží pouze z kabátího jména. To není případ týhle bandy! Smekám kucííí, slušný výkon :-)

 

 

 

Kontakty

Koncerty

(koncerty, vystoupení)

Standa: +420 777 835 544

Jirka: +420 605 481 943

e-mail: jirihurych@quick.cz

Technika

(aparatura, tech. podmínky)

Tel.: +420 605 481 943

 

e-mail: jirihurych@quick.cz

 

 
klikni, otevře se galerie
Klikni --> otevře se galerie
Klikni --> otevře se galerie
Klikni --> zvětším se
Klikni --> zvětším se
Klikni --> zvětším se
Klikni --> zvětším se

Klikni --> zvětším se

Klikni --> zvětším se
Klikni --> zvětším se
Klikni --> zvětším se
Klikni --> zvětším se
Klikni --> zvětším se
Klikni --> zvětším se
Klikni --> zvětším se
Klikni --> zvětším se
Klikni --> zvětším se
 

Klikni --> zvětším se

Klikni --> zvětším se

Počet návštěv:

klikni !

Reklama:

 LTS - Computer

 

 

Napiš nám

 

Rock proti drogám

festival

 

TAI-PAN

 

VÝRAVA

letní parket


Motošok

 

motosraz


LA sound

 

ozvučení


STUDNICE FEST

 

EPITAF

 

EPITAPH

 

Letní parket BUKOVINA

 

Jirka Hurych

písničkář

 

Kapely kolem nás

 

ondra pokorný

moderátor

 

Kam za bigbítem u nás

 

Napsali o nás I.

 

Grafické studio 555

 

Ramayana

 

Radegast

 

Český rock

 

Nejlepší

fotky u nás

 

Srandicky.cz