Kdo je kdo

   ççç

 

 

Dragon

Je Česká rocková skupina z Lanškrouna. Vystupujeme s vlastním programem převážně v klubech, na festivalech, pivních slavnostech, moto srazech, nebo jako předkapela předních rockových skupin (Kabát, Doga, Turbo, Krucipusk, Alkehol, Katapult, Tublatanka…). Vitální program skupiny je postavený na originálních skladbách, které poutají pozornost výraznou melodickou linkou, nadrzlými texty a dravými, dobře pamatovatelnými refrény. Zájemcům o koncert rádi zašleme demo CD, stačí napsat.

 

Standa STEHLÍK - bicí - zpěv

Sportovec tělem i duší - u televize vydrží víc, než všichni naši olympijští sportovci ve svých disciplínách dohromady. Jako aktivní sportovec je trojnásobným vicemistrem Evropy ve skoku do řeči. Vztah ke svému nástroji získal coby dítě uprostřed afrického pralesa, kde ho domorodý šaman naučil nakupovat v síti tam-tamů. Hned při svém prvním setkání s dívkou si ověřil, že kontakt s blánou je dobré co nejčastěji opakovat. Oblíbená činnost - jídlo, pídlo a hlasité ticho.

Jirka HURYCH - kytara, zpěv

Přečetl slabikář a Honzíkovu cestu (tu dvakrát), což mu zajistilo solidní společenský přehled a náskok před kamarády. Jako jediný z kapely umí odčítat celá čísla a dokonce ví, co je koskobrratouň. Ve světě je znám jako vynálezce tzv. Hurychovy antikoncepce - když to tam pustím pomalu, tak se přece nemůže nic stát! Oblíbené pití - Mlýko, výno, pývo a jýdlo.

Jindra HOVORKA - baskytara - zpěv

Domácí kutil - vyrobí problém z čehokoli. V Guinessově knize rekordů je zapsán jako ten, kterej ukecal kravský lejno, aby se proměnilo v BMW s klimatizací. O BMW se však přihlásil místní rolník - údajný majitel krávy.  Od té doby chodí Jindra většinou pěšky a pro jistotu nemluví. Jako jediný z kapely umí jezdit autobusem a dokonce ví, kde se na to stojí. Oblíbená barva - fernet a tatranky.

 

Chcete-li komukoli z nás napsat, nebo vynadat, můžete to udělat tady.